Lugemisteemaline koolitus


read 5

KOOLITUS LASTEAIAÕPETAJATELE ja LAPSEVANEMATELE

„ÕPIME LUGEMA!“

„T ee lugemine lapsele meeldivaks ja huvitavaks“

Lugemisühingu liige Jelena Madisson pakub koolitusi, mis põhinevad Eesti Lugemisühingu lugemiskeskkonna loomise „Lugemispesa“ põhimõtetel.

Lugemisteemalisi koolitusi Saab tellida lapsevanematele ja õpetajatele.

 

Raamatutel on meie ühiskonnas olulisim koht hariduse omandamisel. Lugedes saab laps teada palju uut ja huvitavat; lugedes laiendab laps oma sõnavara; näeb kuidas õigesti sõnu kirjutatakse, sellega parandab laps grammatiliselt kirjakeelt.

Tihti oleme endalt küsinud/või meilt küsitud Kuidas äratada lapses lugemishuvi? Millal on õige aeg hakata lapsele raamatuid lugema? Kas ma olen võimeline oma last ka lugema õpetama? Kuidas seda teha? Millal võiks alustada?

Käesoleval koolitusel ongi keskendutud peamiselt lapse lugemaõpetamisele ja sellega seonduvale ning vaadeldud kogu protsessi lähtuvalt sellest, milline on kõiges selles täiskasvanu roll.

Koolituse SISU

Lugemiskeskkonna loomine. Lugemispesa loomine ja toimimine

Lugemaõppimine läbi mängu: Häälikust sõnani

Hea raamat! 

Idee: Töövihik, töölehed,  lugemispäevik, lugemismängud, lugemispuu

Soovitused lapse lugemaõpetamisel.

Koolitusel pakutakse palju praktilisi nõuandeid, kuidas luua lugemispesa, kuidas meelitada lapsi lugema ja kuidas toetada nende lugemishuvi.

 Koolitusel osalejad saavad  tõendi

Jelena Madisson on hariduselt ja töökogemuselt alushariduse vanempedagoog – nõustaja (töötanud 10 aastat).  2012. aastast on  Eesti Lugemisühingu liige. Lisaks pakub individuaalõpet, 5-8 aastastele kodustele, koolipikendusega, lasteaia ja algklasside lastele.

Lisainfo jelenamadisson@gmail.com, tel. 55938233

Koostöös MTÜ Hoolinguga

Koolitust on võimalik tellida asutusse kohapeale sisekoolitusena või kliendi poolt valitud kohta.

Hind kokkuleppel.