Tagasiside koolitusele “Kuidas laps raamatu lehitsejast lugejaks areneb”


Tagasiside koolitusele „Kuidas laps raamatu lehitsejast lugejaks areneb“

Koolitus toimus Tallinna Ülikoolis 22.01.2016.a.

 

Teie üldhinnang lõppenud õppepäevale

Erinevad töölehekogumikud; Oli väga huvitav, sain palju praktilisi ideid; Õiged asjad on läbiviidud; Mõnus ideesüst oma teadmiste ja kogemuste värskendamiseks; Palju materjali; Palju erinevaid, lihtsaid ja põnevaid mänge; Huvitav; Sai palju huvitavaid ideid; Väga konkreetne; Väga informatiivne, samas vaba ja rahulikus tempos; Sain palju mõtteid ja infot.

Mulle pakkus enim huvi (mõni teema)

Täheõppimismängud; Lugemismängud; Mängude tutvustamine; Lugemiskeskkonna loomine ja mängud; Lugemise vastu läbi mängude huvi äratamine; Lapses lugemishuvi äratamine; Lauamängud täringutega; Mängude tutvustamine, nõuanded lugemismängude läbiviimiseks; Mängud huvitavad, ideed huvitavad;

Kuidas jäite rahule koolituse korraldusega?

Hea tempo, mõnus koolitaja; Hea oli olla; Oli hubane ja mõnus; Paras kestvusaeg, meeldiv koolitaja, paus õigel ajal; Väga hästi korraldatud;

Kuidas jäite rahule koolitajaga?

Armas inimene ja ülitubli! Kus küll see aeg leitud, et nii head materjalid tehtud; Jäin rahule; Väga meeldiv; Väga positiivne inimene, kõik oli arusaadav ja huvitav; Meeldiv, avatud, kogemusi jagav; Hästi jäin rahule; Super! Väga tubli oma ala entusiast; Väga meeldiv; Väga hea! Loob rahuliku meeleolu, paneb end kuulama, põnev; Sõbralik, hea keelekasutus; Selge ja konkreetne; Väga tore ja asjalik koolitaja; Väga rahulik ja mõnus õhkkond; Väga sümpaatne; Väga selge kõne, oma teemas tunneb kindlalt.

Muust Teie arvates olulisest

Tore, et sai vahendeid osta.  Väga vajalik ja õpetlik! Sain palju häid ideid tähe, hääliku, sõna ja lugemise õpetamiseks.  Esimeses osas osalejatele võiks tulla teada ka järgnevate koolituste kohta, et kõik etapid saaksid läbitud. Võiks tulla koolitusele järg- lauamängude mängimine.