Tagasiside toimunud koolitustest


Sindi Lasteaed 04.  ja  18. märts.

I koolitus “Kuidas laps raamatu lehitsejast lugejaks areneb”

Teie üldhinnang lõppenud õppepäevale

Tore oli! Hea ja huvitav. Oli huvitav, sest sai mänge läbi mängida. Huvitavad mängud. Sisukas, palju näitlike materjali. Häid ideid sai, mida kasutada. Oli huvitav koolitus. Lihtne ja selge seletus. Kiire ja efektiivne. Aeg läks väga kiiresti. Vajalik, värskendav, sai uusi mõtteid.

Mulle pakkus enim huvi (mõni teema)

Mängud olid põnevad. Praktilised mängud, huvitavad raamatud. Erinevad mängulised võtted. Raamatud. Töölehed. Sõna-ja lugemismängud. Mängude esitlus. Õppemängud. Tähtede mäng täringutega.

Kuidas jäite rahule koolituse korraldusega?

Väga rahul! Hästi organiseeritud. Väga huvitav: teooria, praktika (mängud).

Kuidas jäite rahule koolitajaga?

Väga. Väga rahul! Positiivselt, on näha, et teda ennast huvitab see teema väga. Tore, et koolitust viis läbi praktik. Jäin väga rahule. Väga meeldiv. Rahulik, sõbralik.

II  Koolitus “Õpime lugema”

Teie üldhinnang lõppenud õppepäevale.

Kõik oli huvitav ja tore. Huvitav oli! Kasulik ja huvitav. Väga hea! Väga huvitav. Hästi mitmekülgne. Kõik oli täiuslik. Meeldis raamatute valik. Teema huvitav. Hea jaotusmaterjal.

Mulle pakkus enim huvi (mõni teema)

Kõik oli huvitav. Lugema õpetamine vanuste kaupa. Põnevad mängud ja ideed. Erinevad mängud.Vanuseline jaotus ja ülesanded. Praktiline pool. “OHU”, välja toomine, Erinevad tähtedega mängud. Teooria, mängud, vahendid: kõike oli piisavalt.

Kuidas jäite rahule koolitajaga?

Super! Väga tore! Tore praktik! Rahul igati. Meeldiv. Meeldis lahe ja asjalik õhkkond. Rahulik, sõbralik. Väga rahul! Tubli koolitaja.

Voka lasteaed Naksitrallid 22.03.

“Kuidas laps raamatu lehitsejast lugejaks areneb”

Teie üldhinnang lõppenud õppepäevale

Väga head praktilised mängud. Väga huvitav ja õpetlik. Kõik oli väga hea! Kõik oli olemas ja sain väga palju uusi ideid ja nippe. Positiivne arvamus. Meeldiv õhkkond, töö rühmadega. Väga palju häid mõtteid. Sain  mõned huvitavad mängud. Sain vastuseid ja ideid. Esitlus oli ladus ja kaasahaarav.

Mulle pakkus enim huvi (mõni teema)

Kuidas õpetada läbi mängu (erinevad mängud). Lugemise vastu huvi äratamine: näited. Mängud, praktilised nipid. Mängud, mida ka kodus mängida. Meeldisid  raamatute näitamine, uudiskirjandus. Lapse lugemise juurde toomine. Lugemisalased mängud. Näidis materjal oli väga teretulnud. Erinevad mängud. Kõik teemad olid väga huvitavad ja põnevad. Huvitavad mängud.

Kuidas jäite rahule koolituse korraldusega?

Hea, et tuli “koju kätte”. Head materjalid. Hea ajajaotus. Ei hakanud igav, mõnus õhkkond.

Kuidas jäite rahule koolitajaga?

Meeldiv, tore, rahulik. Asjatundlik, hästi ettevalmistatud. Väga sümpaatne inimene, tunneb oma asja. Koolitaja oli väga sõbralik. Jäin väga rahule! Hea omaalaspetsialist! Tore, rahulik, sai vastuseid. Väga rahul! Olen tänulik heade ja põnevate ideede eest! Tore ja asjalik koolitaja.

KINDLASTI SOOVITAN KOOLITUST!

Koolitus, Simuna koolis, 24.03

“Kuidas laps raamatu lehitsejast lugejaks areneb”

Teie üldhinnang lõppenud õppepäevale.

Iga laps saab lugemise selgeks läbi erinevate tegevuste ja neid mõtteid jagati  koolitusel palju. Kõik oli huvitav. Nägin huvitavaid lasteraamatuid, sain mõtteid, kuidas lugemist huvitavamaks teha. Hästi organiseeritud. Haarav ja huvitav. Paraja pikkusega ja sujuv.  Tutvumine erinevate arendavate mängude ja töölehtedega. Koolituselt sain häid mõtteid ja ideid. Alati on hea kuulata praktikut!

Mulle pakkus huvi (mõni teema)

Väga huvitavad mängud.  Huvitavad mängude näidised. Mängude teema. Praktilised mängud, mida saan igapäevaselt kasutada. Lugemismängud. Mängud ja praktiline tegevus.

Kuidas jäite rahule koolitajaga?

5+, Väga, väga rahul. Hea praktik. Väga rahul. Super! Mulle meeldis hääl ja seda oli hea kuulata: rahulik ja malbe, asjad jäid meelde. Väga hea, sõbralik. Teemaga hästi kodus ja oskab seda huvitavalt edasi anda. Meeldiv, rahulik ja oma valdkonda väga hästi tundev praktik.