Tööpakkumine

LogoSeoses tegevuse laienemisega ootame oma meeskonnaga liituma häid koolitajaid  (ka vene keeles õpetavaid).

Töö kirjeldus:

  • koolitustegevuse ettevalmistamine ja läbiviimine;
  • koostöö koolitajatega arendustegevustes.

Nõudmised kandidaadile:

  • erialane kõrgharidus, eelnev töökogemus õpetatavas valdkonnas;
  • soovitavalt pedagoogilise töö kogemus;
  • kutsetunnistus;
  • soov panustada koolitusvaldkonna arendustegevustesse;
  • arvutikasutamise oskus heal tasemel (MSOffice);
  • B-kategooria olemasolu ja isikliku auto kasutamise võimalus;
  • valmisolek koolituste läbiviimiseks väljaspool Tallinna;
  • hea suhtlemisoskus, vastutustundlikkus ja meeskonnatöövalmidus.

Ettevõte pakub:

  • töötada osalise tööajaga;
  • tulemuste väärilist tasu;
  • võimalus planeerida ise oma aega;
  • rohkelt ringreise Eestis;
  • võimalus töötada kodukontoris;
  • ettevõttesiseseid soodustusi.

Lisaks pakume huvitavaid eneseteostusvõimalusi, innovaatilist meeskonda, väga head isikliku arenemise võimalust. Töö on vaheldusrikas ja huvitav ning seda saab teha põhitöö või väikese lapse kõrvalt.

Töö tüüp: Osaline tööaeg, lepinguline
CV koos motivatsioonikirjaga, pilt ning palgasoov (loengutunni hind), koolituskava (koolituse pealkiri/koolituste pealkirjad, sihtrühm, eesmärk ja õpiväljundid),  palume saata e-postile lugemishuvi@gmail.com  või posti teel aadress Harjumaa, Jõelähtme vald, Kostivere, Aruküla tee 4, 74204.
Telefon 55 93 82 33

Jelena Sepp