Koolitajad


Koolitaja JELENA SEPP

Olen koolitus- ja nõustamisettevõtte Huvi OÜ tegevjuht ja põhikoolitaja.Koolitus Lastekirjanduses 1

Huvi OÜ asutati 2015. aastal, eesmärgiks toetada ja nõustada õpetajaid, lapsevanemaid, neid kes igapäevaselt tegelevad või töötavad lastega.

Minu pedagoogiline staaž algas 2004. aastal. Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Seminari ja läbinud kaheaastase täiskoormusõppe alushariduse pedagoog-nõustaja erialal magistriõppes Tallinna Ülikoolis. 2012. aastal omistati mulle vanempedagoogi ametijärk. Olen läbinud mentorkoolituse, osa võtnud meeskonna-ja koolitajakoolitustest.

jelena madisson 6

Alates jaanuarist 2012 olen Eesti Lugemisühingu  juhatuse liige ja koolitusjuht.

 

Lugemispesa2012. aastal tunnustati minu juhendamisel Kostivere Lasteaia „Rõõmupesa“ rühma lugemispesa Eesti Lugemisühingu poolt üheks parimatest pesadest. http://www.lugemisyhing.ee/index.php?page=165

Täiskasvanud koolitajate teadmiste omandamine sai alguse 2012. aastal Eesti Lugemisühingus. Koolituse teemaks oli lugemiskeskkonna loomine ja toimimine. Koolitusi on läbi viidud nii eesti- kui vene keeles.  Samas pakun  lugemisnõustamist koolieelikutele. Saades aina enam tuult tiibadesse viis „karjääriredel“ uute väljakutseteni  Huvi OÜ koolitusettevõtete käivitamisega.

Hiljuti läbitud koolitused

  • Seminar “Täienduskoolituse õppekava” Haridus- ja Teadusministeerium
  • Õppepäev „Täiskasvanute koolituse seaduse nõuded kvaliteedi tagamiseks“. Haridus- ja Teadusministeerium
  • Supervisioon õpetaja töös. Tallinna Ülikool
  • Sissejuhatus andragoogikasse Tallinna Ülikool
    • Andragoogi professionaalne areng ja identiteet
    • Täiskasvanute juhendamis-ja nõustamisprotsessid

Nimetan end rohkem praktikuks, kui teoreetikuks. Oskused ja õpihimu viivad uute, huvitavate väljakutseteni, kus praktiseerida ja teostada ning seda huvilistele ka edastada. Meeldib rääkida asjadest, mida tean ja edastada oskusi, mida  olen praktiseerinud!

Kliendid kirjeldavad korraldatud koolitusi järgnevalt:Väga sisutihe, konkreetne, palju kasulikke nõuandeid, mänge. Väga põnev ja vajalik koolitus. Piisavalt teooriat ja palju praktilisi näiteid. Koolitus vastas ootustele. Väga hästi õnnestunud õppepäev. Kolm tundi läks väga kiiresti, teemad olid väga head. Praktilised tegevused, näitlikud materjalid, palju uut ja kasulikke materjale, informatsiooni, mõtted. Suurepärane esitlus (palju näitlikke materjale). Väga loov, avatud, pühendunud õpetaja! Aitäh!

Koolitaja isiksuse kohta järgnevalt: „ Armas inimene ja ülitubli! Kus küll see aeg leitud, et nii head materjalid tehtud; Väga meeldiv; Väga positiivne inimene, kõik oli arusaadav ja huvitav; Meeldiv, avatud, kogemusi jagav; Super! Väga tubli oma ala entusiast; Loob rahuliku meeleolu, paneb end kuulama, põnev; Sõbralik, hea keelekasutus; Selge ja konkreetne; Väga tore ja asjalik koolitaja; Väga rahulik ja mõnus õhkkond; Väga sümpaatne; Väga selge kõne, oma teemas tunneb kindlalt

Teie Jelena Sepp

Olen avatud muutustele, mis toovad endaga kaasa minu eesmärkide täitumise ja usaldan oma mõtete jõudu“

 KONTAKT

lugemishuvi@gmail.com

telefon 55938233

Koolitaja KÜLLI MÕTSLA

Koolitaja:  Külli Mõtsla on õppinud Tallinna E. Vilde nim Pedagoogilises Instituudis eesti keelt ja kirjandust, Tallinna Pedagoogilises Seminaris koolieelset pedagoogikat  ning Tallinna Ülikoolis pedagoogilist nõustamist.  Ta on haridusteaduste magister pedagoogilise nõustamise alal. Igapäevaselt töötab Paide Sookure lasteaias vanempedagoog – mentorina. On olnud Tallinna Pedagoogilise Seminari lepinguline lektor. On osalenud  kahes rahvusvahelises Comeniuse projektis: „Kui loovus ja väljendusoskus kohtuvad väikese lapse arengus” ja „Majandusharidus koolis ja lasteaias”.  Koordineerinud KIK projekti Pokudest Liblikateni. Raamatu „Portfoolio lapse arenguloost” kaasautor.  Osalenud Järvamaa haridusteemaga seotud arengukava koostamise töögrupis. Töötanud koolis õpetajana  viis aastat ning  lasteaias kakskümmend kaheksa aastat.

Koolitaja Kadi Lukanenok

Kadi Lukanenok, pedagoogikamagister, omab pikaajalist praktilise töö kogemust logopeedina koolieelses lasteasustuses, üldhariduskoolis ja meditsiinivaldkonnas ning eripedagoogika lektori tööst Tallinna Ülikoolis. Kadi on Eesti Lugemisühingu juhatuse liige, düsleksia osakonna rajaja ja eestvedaja. Tema professionaalne tegevus on peamiselt suunanud teadmiste ja teadlikkuse suurendamisele õpi- ja lugemisraskusest ja nende käsitlemise ning õpetamise spetsiifilistest viisidest. Eriti suureks erialaseks väljakutseks peab ta olukordi, kui lapsel kombineeruvad kõne- ja keelekasutuse häired ja lugemisraskus või risk selle tekkele.

Koolitaja Reelika Täht

Reelika Täht on omandanud 2007.aastal haridusteaduste (alushariduse pedagoognõustaja) ning 2016.aastal sotsiaal teaduse magistrikraadi (hariduse juhtimisel erialal).
Südamelähedasteks valdkondadeks on õppe- ja kasvatustegevuse nähtavaks toomine lastele, lapsevanematele, kolleegidele; väärtuskasvatus Tarkuse Hoidise metoodika abil; lastega filosofeerimine; Kiusamisest vaba metoodika.
2014.aastal pälvis õpetaja Reelika Täht konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ Tallinna Aasta lasteaiaõpetaja” tiitli. 2014.a konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ Aasta lasteaiaõpetaja kategoorias valiti Reelika Täht Eestimaa kolme parima lasteaiaõpetaja hulka. 2014. aastal saavutas Reelika Täht Tallinna Haridusasutuste Kvaliteediauhinna konkursil tunnustuse “Hea õpetaja 2014”.  2013.aastal on Reelika Täht atesteeritud vanempedagoogiks.
Töötanud lasteaias kaksteist aastat.

 

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s